PORTFOLIO

Mēs piedāvājam personalizēt katru produktu, kuru atradīsi mūsu mājaslapā. Vairāk realizēto darbu atradīsi mūsu Instagram profilā, kur regulāri atjaunojam informāciju. Ja tev ir ideja un vēlies to realizēt, droši raksti mums.

Citi pakalpojumi

Piedāvājam arī uzlīmju & kartīšu druku, izmantojot dažādus materiālus, kurus šo gadu laikā ir piedāvājuši izvēlēties mūsu klienti.

Mūsu galvenais mērķis ir spēt nodrošināt personīgu pieeju un ātrus izpildes termiņus, nezaudējot kvalitāti, ar ko arī atsķiramies no lieliem tipogrāfijas uzņēmumiem.

Mēs saprotam, ka laiks ir svarīgs, tāpēc strādājam efektīvi, lai nodrošinātu, ka jūsu pasūtījums tiek izpildīts ātri un bez liekiem aizkavējumiem.

pakalpojumi

Uzlīmju druka

Pieejamas matētas & glancētas papīra uzlīmes (aploksnēm, iepakojuma kastēm u.c) matētas & glancētas ūdensizturīgas uzlīmes (etiķetēm un produktu iepakojumiem u.c), uzlīmes ar hologrāfisku pārklājumu, laminētas uzlīmes.

pakalpojumi

Kartīšu druka

Kartītes iespējams izdrukāt dažādos izmēros, izvēloties matētu, glancētu vai kraftpapīru. Iespējama vienpusēja & divpusēja druka. Ja tev ir ideja un vēlies to realizēt, raksti mums.

Pakalpojumi

Vinila uzlīmju druka

Šāda veida uzlīmes ir ļoti pieprasītas, jo ļauj klientiem izveidot dažādus projektus pašiem. Pieejamas permanentas, ūdensizturīgas uzlīmes, termouzlīmes apģērbam, atstarojošas uzlīmes, spoguļuzlīmes u.c